Строк та порядок сплати
Редакції документа
Питання/Тема
Які строки сплати податкових зобов’язань у разі подання митної декларації?
...

...

Податковий кодекс України встановлює обов'язок платника податків до або на момент подання митної декларації сплатити податкові зобов'язання у розмірі, визначеному платником податків у митній декларації.

Це положення дещо деталізується у статті 297 МК України, де сказано:

  • у разі ввезення або вивезення товарів з митної території України суми митних платежів, нараховані органом доходів і зборів, підлягають сплаті до Державного бюджету України платником податків до або на день подання органу доходів і зборів митної декларації для митного оформлення;
  • у разі розміщення товарів на тимчасове зберігання митні платежі мають бути сплачені не пізніше дня закінчення строку тимчасового зберігання;
  • якщо до закінчення строку тимчасового зберігання товари поміщуються у митний режим, який передбачає сплату митних платежів, митні платежі мають бути сплачені не пізніше випуску товарів відповідно до цього режиму;
  • у разі зміни митного режиму митні платежі мають бути сплачені не пізніше дня випуску товарів у наступному митному режимі.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію