Строк та порядок сплати
Редакції документа
Питання/Тема
Які строки сплати грошових зобов’язань за результатами їх узгодження в межах процедури адміністративного або судового оскарження ППР?
...

...

У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

Оскарження ППР у відповідності зі статтею 56 ПК України може відбуватися в адміністративному або судовому порядку. У такому разі днем узгодження грошового зобов'язання при адміністративному оскарженні є останній день процедури такого оскарження, тобто:

  • день, наступний за останнім днем строку, передбаченого для подання скарги на податкове повідомлення-рішення або будь-яке інше рішення відповідного контролюючого органу у разі, коли така скарга не була подана у зазначений строк;
  • день отримання платником податків рішення відповідного контролюючого органу про повне задоволення скарги;
  • день отримання платником податків рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику;
  • день звернення платника податків до контролюючого органу із заявою про розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань, що оскаржувались.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію