Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Строк подання звітності/Порядок подання звітності
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які строки подання звітності передбачені законодавством?
...

...

Платники податків зобов'язані за кожен встановлений ПК України звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПК України, подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Відповідно до пункту 49.18 статті 49 ПК України податкові декларації, крім випадків передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

  • календарному місяцю ( у тому числі у разі сплати місячних авансових внесків ) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
  • календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
  • календарному року, крім випадків передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;
Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи можуть строки подання податкової звітності бути продовженими?Хто, коли і куди має право звертатися з заявою про продовження граничних строків?Протягом якого строку платник податку повинен звернутися з заявою про продовження граничних строків?Дотримання яких умов є обов’язковим для задоволення заяви фізичної особи–платника податку про продовження граничних строків?Дотримання яких умов є обов’язковим для задоволення заяви юридичної особи – платника податку про продовження граничних строків?В який спосіб податкова звітність може бути подана до контролюючого органу?Чи уповноважений контролюючий орган на етапі подання декларації перевіряти її склад та відмовляти у її прийнятті у разі порушення статті 46 ПК України?В яких випадках податкова звітність подається через уповноваженого представника?Що являє собою поштове відправлення?Які строки подання декларації шляхом поштового відправлення?Чи обов’язково при відправленні податкової звітності поштою, відправляти її листом з повідомленням про вручення?Чи є необхідною наявність опису поштового вкладення при надсиланні податкової звітності поштою? Чи нестиме платник податків відповідальність за втрату чи пошкодження поштового відправлення, що відбулось не з його вини?До якого саме контролюючого органу подавати податкову звітність?Яка відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності?
Інформація про документ
Актуально з:
18.06.2015
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити