Страховик/страхувальник/договір страхування/застрахована особа
Питання/Тема
Яким чином враховуються страхові платежі фізичної особи при визначенні її права на податкову знижку?
...

...

Відповідно до підпункту 166.3.5. пункту 166.3. статті 166 ПК України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року суму його витрат на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) , сплачених платником податку страховику-резиденту за договорами довгострокового страхування життя, як такого платника податку, так і членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які не перевищують (у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування) :

а) при страхуванні платника податку – суму що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень;

б) при страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення – 50 відсотків суми що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію