Страховик/страхувальник/договір страхування/застрахована особа
Питання/Тема
Які особливості оподаткування діяльності страховиків-резидентів податком на прибуток?
...

...

Відповідно до підпункту 134.1.2. пункту 134.1. статті 134 ПК України дохід, отриманий за договорами страхування є об'єктом оподаткування податком на прибуток.

Варто зазначити, що оскільки господарську діяльність у вигляді страхової діяльності можуть провадити виключно юридичні особи, то вони підпадають під ознаки платників податку на прибуток, передбачені підпунктом 133.1.1. пункту 133.1. статті 133 ПК України.

Також слід зазначити, що страховики виконують різні за своєю соціальною та економічною спрямованістю операції: страхові, інвестиційні, розміщення тимчасово вільних коштів та інші. Саме тому джерела отримання прибутку в них мають різний характер – як від страхової, так і не від страхової діяльності.

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію