страхові внески
Питання/Тема
Що таке страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування?
...

...

Відносини, що виникають між суб'єктами системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, регулюються Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 року №1058 (далі – Закон). Виключно цим Законом визначаються платники страхових внесків, порядок нарахування, обчислення та сплата страхових внесків.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страхові внески – це кошти відрахувань на соціальне страхування, збір на обов'язкове державне пенсійне страхування та страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, сплачені (які підлягають сплаті) згідно із законодавством, що діяло раніше; надходження від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що спрямовуються на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

З порядком справляння та використання збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що сплачується відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» від 26.06.1997 № 400, пропонуємо ознайомитись детальніше в аналітиці «Що таке збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування? ».

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію