Стаття 6. Права та обов'язки платника єдиного внеску
Редакції документа
Питання/Тема
Який звітний період передбачено для ЄСВ? У які строки має подаватись така звітність?
...

...

Обов'язок звітувати платників ЄСВ перед контролюющими органами щодо сум нарахованого та сплаченого ЄСВ встановлено положеннями статті 6 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 08.07.2010 року № 2464-VI. Однак, спеціальним актом, яким врегульоване дане питання є Наказ Міністерства фінансів України № 435 від 14.04.2015 року, яким затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Так, звітний період та строк подання звіту прямо залежать від суб'єкта, який такий звіт подає.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію