стаття 85. Компанії з управління активами
Питання/Тема
Який порядок отримання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)?
...

...

Для здійснення діяльності з управління активами компанія має отримати відповідну ліцезію. Крім того, наявність такої ліцензії є однією з вимог, встановлених для компанії з управління активами Накопичувального фонду, встановлені у статті 85 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Перелік документів та порядок їх подання для отримання ліцензії

Для отримання ліцензії на провадження діяльності з управління активами необхідно подати заяву до загального відділу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Заява подається особисто або направляється поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення з описом вкладення.

До заяви необхідно надати документи, перелік яких передбачений Ліцензійними умовами провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) , затвердженими рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.07.2013 № 1281. До таких документів належать:

1) нотаріально засвідчена копія статуту заявника, зареєстрованого відповідно до законодавства, зі змінами та доповненнями (нова редакція). У разі якщо заявник утворюється на підставі модельного статуту, подається нотаріально засвідчена копія рішення про його створення, підписаного усіма засновниками з доданням нотаріально засвідчених копій змін до нього (у разі їх внесення);

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.10.2011
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію