стаття 79. Джерела формування накопичувальної системи пенсійного страхування та використання її коштів
Питання/Тема
Як здійснюється інвестування пенсійних активів?
...

...

Створення в Україні загальнообов'язкового Накопичувального пенсійного фонду та системи недержавних пенсійних фондів спричинить додаткове надходження інвестиційних ресурсів на фінансовий ринок. Значна частка активів пенсійних фондів в усьому світі формується у вигляді портфеля цінних паперів.

Виходячи з того, що пенсійні фонди належать до найбільш консервативного типу інституційних інвесторів, нові фінансові інструменти, інвестиції в які можуть бути рекомендовані для пенсійних фондів, повинні відповідати досить жорстким вимогам. Такі вимоги випливають з особливостей природи пенсійного фонду як неприбуткового інституту, основною метою якого є здійснення пенсійних виплат його учасникам.

Відповідно до статті 79 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» одним із джерел формування коштів накопичувальної системи є інвестиційний дохід, що утворюється в результаті розміщення та інвестування коштів накопичувальної системи пенсійного страхування у порядку, встановленому законом.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію