стаття 77. Актуарні розрахунки. Актуарії
Питання/Тема
Яка роль актуаріїв у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування?
...

...

Актуарій – це спеціаліст з оцінки ризиків, фінансовий аналітик і консультант у сфері страхування, людина, яка застосовує на практиці актуарну математику.

Проведення актуарних розрахунків у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та розроблення програмного забезпечення здійснюється відділом актуарних розрахунків Державного підприємства «Інформаційний  центр  персоніфікованого обліку Пенсійного   фонду  України».

Відділ  з актуарних розрахунків здійснює проведення актуарних розрахунків  до 15 липня кожного року та забезпечує створення модульних  комп'ютерних засобів для проведення якісного актуарного аналізу та розрахунків у зазначені терміни.

Актуаріями можуть бути особи, які відповідають вимогам, передбаченим у положенні про підрозділ з актуарних розрахунків, яке затверджується правлінням Пенсійного фонду, що передбачено статтею 77 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

За необхідності проведення додаткових актуарних розрахунків виконавча дирекція Пенсійного фонду може залучати відповідних фахівців та експертів.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке актуарні розрахунки?
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2004
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію