стаття 53. Розмір допомоги на поховання пенсіонера
Питання/Тема
У якому розмірі виплачується допомога на поховання?
...

...

Відповідно до статті 53 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті. Слід зауважити, що допомога на поховання є різновидом соціальних послуг, що надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду (частина 3 статті 9 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»)

Виключенням є пенсіонери, пенсія яким призначена за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». За нормами зазначеного закону допомога на поховання виплачується в розмірі тримісячної пенсії, але не менше п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2004
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію