Стаття 52. Податкова консультація
Питання/Тема
В чому полягають особливості узагальнюючої податкової консультації та наказу про її затвердження?
...

...

Керуючись пунктом 52.6 ПК України, ДФС проводить періодичне узагальнення податкових консультацій, які стосуються значної кількості платників податків або значної суми податкових зобов'язань, та затверджує наказом узагальнюючі податкові консультації, які підлягають оприлюдненню, у тому числі за допомогою Інтернет-ресурсів.[1]

Не будучи затвердженою наказом та виходячи із семантичного тлумачення, сама узагальнююча податкова консультація (наприклад, викладена у листі) не може бути нормативно-правовим актом чи індивідуальним правовим актом (рішенням суб'єкта владних повноважень) і не може кого-небудь зобов'язувати до її виконання.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію