стаття 51. Виплата пенсії у разі виїзду за кордон
Питання/Тема
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, що виїхали на постійне місце проживання за кордон?
...

...

Відповідно до статті 51 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання за кордон пенсія, призначена в Україні, за заявою пенсіонера може бути виплачена йому за шість місяців наперед перед від'їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Під час перебування за кордоном пенсія виплачується в тому разі, якщо це передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.

 Крім того, пункт 2 частини 1 статті 49  Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає виїзд за кордон на постійне місце проживання однією з підстав припинення виплати пенсії.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію