стаття 51. Виплата пенсії у разі виїзду за кордон
Питання/Тема
Чи можна отримати кошти, акумульовані застрахованою особою в накопичувальній системі пенсійного страхування, у разі виїзду на постійне місце проживання за кордон?
...

...

Якщо застрахована особа сплачувала страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування, то відповідно до статті 54 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» така особа має право або на один з видів довічних пенсій або на отримання одноразової виплати.

Стаття 56 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає випадки, за яких учасник накопичувальної системи пенсійного страхування має право отримати накопичені кошти на накопичувальному пенсійному рахунку у державному Накопичувальному фонді або на індивідуальному пенсійному рахунку в недержавному пенсійному фонді – суб'єкті другого рівня системи пенсійного забезпечення у вигляді одноразової виплати.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію