Стаття 46. Податкова декларація (розрахунок)
Редакції документа
Питання/Тема
За якими формами великі, середні та малі підприємства складають фінансову звітність?
...

...

Склад, форми та порядок складання фінансової звітності підприємства визначені двома стандартами бухгалтерського обліку:

1. Національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.02.2013 р. № 73 (далі – НП(С)БО 1);

2. Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 25 ««Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2000 р. № 39 (далі – П(С)БО 25).

При цьому, ні стандарти бухобліку, ні Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996 - XIV (далі – Закон про бухоблік) не визначають власної класифікації підприємств за масштабом.

Згідно з пунктом 2 розділу І П(С)БО 25 передбачені ним правила та форми звітності застосовують суб'єкти малого та мікро підприємництва, а також представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності. У пункті 2 розділу ІІ НП(С)БО 1 уточнено, що для названих суб'єктів форма та порядок складання фінансової звітності встановлені П(С)БО 25.

Таким чином, стандарти форми та порядок складання фінансової звітності для великих та середніх підприємств передбачені НП(С)БО 1, а для суб'єктів малого, мікро підприємництва та представництв іноземних суб'єктів господарюванняП(С)БО 25.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2016
Елемент податку:
 • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
 • Зв'язки документа
  ?Поставте своє запитання
  Популярні податкові теми
  Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
  Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
  Відправити
  Замовити персональну презентацію