стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії
Питання/Тема
Як включаються неповні місяці страхового стажу при обчисленні заробітної плати?
...

...

З 01.07.2013 при визначенні заробітної плати (доходу) застрахованої особи для обчислення пенсії враховуються не кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти заробітної плати, а страховий стаж за місяці, які враховано для визначення цих коефіцієнтів.

Відтак, заробітна плата за неповні місяці страхового стажу враховується при обчисленні коефіцієнтів заробітної плати в кожному із місяців періоду, за який враховується заробітна плата.

Однак, при визначенні індивідуального коефіцієнта заробітної плати загальна сума коефіцієнтів заробітної плати ділиться не на загальну кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти, а на тривалість страхового стажу, набутого протягом цієї кількості місяців.

Саме до таких висновків можна дійти з положень статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" .

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію