стаття 36. Умови призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника
Питання/Тема
Протягом якого часу можна звернутися за пенсією у зв'язку з втратою годувальника?
...

...

Стаття 36 Закону України  «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає умови за яких органи Пенсійного фонду призначають пенсію у зв'язку з втратою годувальника.

Особи, що мають право звернутися за пенсією у зв'язку з втратою годувальника, мають право протягом року (12 місяців) з моменту смерті особи звернутися до органів Пенсійного фонду за призначенням пенсії. У такому випадку пенсія призначається з моменту смерті годувальника. Якщо з моменту смерті пройшло більше 12 місяців, то пенсія призначається з моменту звернення особи.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію