Стаття 354. Заохочення та відповідальність посадових і службових осіб податкової міліції
Питання/Тема
У якому випадку буде відшкодована шкода, завдана співробітниками податкової міліції в ході своєї професійної діяльності?
...

...

Загалом же слід вказати на те, що відповідно до пункту 354.1 статті 354 Податкового кодексу України співробітники податкової міліції несуть дисциплінарну відповідальність за протиправні дії або бездіяльність згідно із Дисциплінарним статутом органів внутрішніх справ або іншу передбачену законом відповідальність.

Збитки в процесі професійної діяльності співробітників податкової міліції можуть бути завдані окремим громадянам чи юридичним особам незалежно від того чи є ознака протиправності у діях таких співробітників.

У разі, якщо посадовою чи службовою особою податкової міліції, було порушено права або законні інтереси громадянина відповідний контролюючий орган зобов'язаний вжити заходів до поновлення цих прав, відшкодування завданих матеріальних збитків та на вимогу громадянина публічно вибачитися.

Якщо ж ознака протиправності у діях співробітника податкової міліції відсутня, то він не несе відповідальності за завдані збитки. Такі збитки компенсуються за рахунок держави.

close icon
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію