стаття 3. Суб'єкти системи пенсійного забезпечення в Україні
Питання/Тема
Як здійснюється виплата пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі)?
...

...

У разі перебування особи на повному державному утриманні, виплата пенсії виплачується за місцем знаходження відповідної установи, закладу (будинки-інтернати, будинки для осіб похилого віку тощо).

Розмір пенсії до виплати пенсіонерові становить 25 відсотків призначеної пенсії. Частина пенсії, що залишилася після виплати суми пенсії пенсіонеру та членам його сім'ї, перераховується до установи (закладу), де пенсіонер перебуває на повному державному утриманні, за його особистою заявою.

Статтею 48 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначено, що у випадках, коли розмір пенсії пенсіонера перевищує вартість утримання у відповідній установі (закладі), після надання зазначеної довідки, в разі необхідності, проводиться зміна розмірів частини пенсії, що підлягає перерахуванню відповідній установі (закладу) та частини пенсії, яка виплачується самому пенсіонерові.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію