Стаття 298. Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування
Питання/Тема
Якщо остаточне місце здійснення господарської діяльності особи, що бажає перейти на спрощену систему оподаткування визначити неможливо, які відомості відображати у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про перехід на спрощену систему оподаткування?
...

...

Згідно з пунктом 298.3 статті 298 ПК України, місце провадження господарської діяльності є обов'язковим реквізитом для зазначення у заяві про перехід на спрощену систему оподаткування . Однак, існує ряд випадків, коли особа не може остаточно визначити місце здійснення господарської діяльності у зв'язку з самим характером такої діяльності. Так, наприклад, особа здійснює торгівельну діяльність періодично змінюючи ринки чи виставки, на яких продає відповідну продукцію; надає послуги няні, гувернантки, тощо і також не може вказати остаточне місце фактичного здійснення господарської діяльності.

Наголошуємо на тому, що заява про перехід на спрощену систему оподаткування подається за встановленою формою. Так, заява про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 року № 1675. Тут зазначається, що у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» зазначається індекс, найменування населеного пункту та адреса.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Вид платежу:
Єдиний податок
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію