Стаття 298. Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування
Питання/Тема
Які наслідки неподання розрахунку доходу за попередній календарний рік при переході на спрощену систему оподаткування?
...

...

Більшість інформації про платника податків , який бажає перейти на спрощену систему оподаткування , відображається саме у заяві про перехід на спрощену систему. Однак, абзацом 3 підпункту 298.1.4 пункту 298.1 статті 298 ПК України встановлено, що до заяви про перехід на спрощену систему оподаткування додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених податковим законодавством . Форма розрахунку доходу за попередній календарний рік затверджена Наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва , форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік» від 20 грудня 2011 року № 1675.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи правомірними є вимоги контролюючих органів, щодо обов’язкової реєстрації як платників ПДВ суб’єктів, які відмовились від спрощеної системи оподаткування?Чи включається до загальної суми доходу сільськогосподарського товаровиробника при визначенні частки сільськогосподарського товаровиробництва сума коштів, отриманих за договором поворотної фінансової допомоги?Чи може особа подати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування в електронній формі?Яка дата вважається датою подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо її подано шляхом поштового відправлення?Якщо остаточне місце здійснення господарської діяльності особи, що бажає перейти на спрощену систему оподаткування визначити неможливо, які відомості відображати у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про перехід на спрощену систему оподаткування?
Інформація про документ
Вид платежу:
Єдиний податок
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію