Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої - третьої груп 
Питання/Тема
Що не включається до складу доходу платників єдиного податку?
...

...

Пунктом 292.11 статті 292 ПК України передбачено, що до складу доходу не включається:

1) суми податку на додану вартість;

2) суми коштів, отриманих за внутрішніми розрахунками між структурними підрозділами платника єдиного податку;

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію