Стаття 286. Порядок обчислення плати за землю
Редакції документа
Питання/Тема
Що таке довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки?
...

...

Відповідно до п. 286.2. ПК України платники плати за землю ( крім фізичних осіб ) при поданні першої декларації з плати за землю ( фактичного початку діяльності як платника плат за землю ) разом з нею подають довідку ( витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки , а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Вказана вимога обумовлюється нормою ст. 271 ПК України, згідно з якою нормативна грошова оцінка є базою оподаткування платою за землю . Згідно з ч. 3 ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Фактично, вказаний витяг видається територіальним органом Держземагентства України. Ст. 271 ПК України встановлює обов'язкове опублікування рішення про затвердження рішення рад щодо нормативної грошової оцінки . У зв'язку з цим на платників податку покладається обов'язок самостійно відстежувати зміни нормативної грошової оцінки і, в разі необхідності, отримувати відповідні витяги.

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
04.09.2015
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію