Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 267. Транспортний податок
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Яка відповідальність настає за несплату транспортного податку?
...

...

У випадку несплати/ несвоєчасної сплати транспортного податку може наставати відповідальність, передбачена статтею 126 ПК України. У такому разі до платника застосовується штраф, а на суму податкового боргу нараховується пеня.

Якщо взяти нинiшню ставку НБУ 27%, то розмір пені на сьогоднішній день дорівнюватиме 32,4% (за повний рiк прострочення). Крiм того, на суму узгодженого зобов'язання нараховується штраф у розмiрi 10% (якщо прострочення до 30 календарних днiв) або 20% (бiльш як 30 днiв) у розмірі погашеної суми податкового боргу.

Пов'язані питання/Теми
Які особливості встановлення транспортного податку? Чи підлягає транспортний податок сплаті у 2015 році?З якого моменту визначається п’ятирічний період використання легкового автомобіля, який є об’єктом оподаткування транспортним податком? Які особливості сплати транспортного податку у випадку, якщо автомобіль, що є об’єктом оподаткування, досяг п’ятирічного терміну використання під час базового податкового року?Чи оподатковується в 2015 році легковий автомобіль, який викрадено?Чи є законним податкове повідомлення-рішення про сплату транспортного податку, надіслане (вручене) фізичній особі-власнику легкового автомобіля контролюючим органом після 1 липня базового податкового року?З якого моменту сплачується транспортний податок у разі придбання автомобіля протягом року: з місяця, коли виникло право власності на автомобіль чи з місяця його реєстрації? Чи сплачується транспортний податок з тимчасово ввезених автомобілів?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити