Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 267. Транспортний податок
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи сплачується транспортний податок з тимчасово ввезених автомобілів?
...

...

Особливості тимчасового ввезення транспортного засобу на територію України залежать від резидентського статусу особи, яка здійснює таке ввезення, та призначення відповідного автомобіля ( транспортний засіб комерційного призначення чи особистого використання), що закріплено в нормах Митного кодексу України та Конвенції про тимчасове ввезення ( м. Стамбул, 26.06.1990).

Так, реєстрація транспортного засобу в підрозділах Державтоінспекції ( як ознака платника транспортного податку ) здійснюється лише у випадку, передбаченому ст. 7 Порядку № 1388, а саме – у разі тимчасового ввезення транспортного засобу особистого користування на митну територію України на строк більше, ніж 2 місяці. Однак така реєстрація забезпечує можливість тимчасової експлуатації транспортного засобу на митній території України на строк , передбачений відповідно до митного режиму тимчасового ввезення, і не може спричиняти виникнення в особи обов'язку із сплати транспортного податку.

Аналогічна ситуація простежується і в митному режимі імпорту , коли транспортні засоби ввозяться на територію України для їх реалізації. До моменту державної реєстрації транспортного засобу власником на території України в підрозділах Державтоінспекції обов'язок із слати транспортного податку щодо такого автомобіля відсутній. У такому випадку потрібно пам'ятати про 10-денний строк , який дається власнику автомобіля, для реєстрації транспортного засобу після його придбання, митного оформлення або тимчасового ввезення на територію України.

Пов'язані питання/Теми
Які особливості встановлення транспортного податку? Чи підлягає транспортний податок сплаті у 2015 році?З якого моменту визначається п’ятирічний період використання легкового автомобіля, який є об’єктом оподаткування транспортним податком? Які особливості сплати транспортного податку у випадку, якщо автомобіль, що є об’єктом оподаткування, досяг п’ятирічного терміну використання під час базового податкового року?Чи оподатковується в 2015 році легковий автомобіль, який викрадено?Чи є законним податкове повідомлення-рішення про сплату транспортного податку, надіслане (вручене) фізичній особі-власнику легкового автомобіля контролюючим органом після 1 липня базового податкового року?З якого моменту сплачується транспортний податок у разі придбання автомобіля протягом року: з місяця, коли виникло право власності на автомобіль чи з місяця його реєстрації? Яка відповідальність настає за несплату транспортного податку?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити