Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 267. Транспортний податок
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи є законним податкове повідомлення-рішення про сплату транспортного податку, надіслане (вручене) фізичній особі-власнику легкового автомобіля контролюючим органом після 1 липня базового податкового року?
...

...

Відповідальним за нарахування фізичним особам-власникам легкових автомобілів податкового зобов'язання з транспортного податку є контролюючий орган. Керуючись підпунктом 267.6.2 Податкового кодексу, контролюючий орган повинен до 1 липня базового податкового періоду надіслати платнику за місцем його реєстрації податкове повідомлення-рішення з обчисленою сумою податкового зобов'язання з транспортного податку, що підлягає сплаті, та відповідні платіжні реквізити. При цьому норми Податкового кодексу не встановлюють механізм відповідальності посадових осіб контролюючого органу стосовно порушення терміну надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення до 1 липня базового (звітного) податкового року.

Варто зазначити, що при порушенні контролюючим органом терміну надсилання податкового повідомлення-рішення платник податків не звільняється від обов'язку сплати податку. Податковим кодексом передбачено, що в разі несвоєчасного та недостовірного нарахування суми податку контролюючим органом платник відповідальний за повне погашення визначеної у податковому повідомленні-рішенні суми податку та повинен сплатити її у визначені строки ( у випадку транспортного податку – протягом 60 календарних днів після отримання податкового повідомлення-рішення) .

Пов'язані питання/Теми
Які особливості встановлення транспортного податку? Чи підлягає транспортний податок сплаті у 2015 році?З якого моменту визначається п’ятирічний період використання легкового автомобіля, який є об’єктом оподаткування транспортним податком? Які особливості сплати транспортного податку у випадку, якщо автомобіль, що є об’єктом оподаткування, досяг п’ятирічного терміну використання під час базового податкового року?Чи оподатковується в 2015 році легковий автомобіль, який викрадено?З якого моменту сплачується транспортний податок у разі придбання автомобіля протягом року: з місяця, коли виникло право власності на автомобіль чи з місяця його реєстрації? Яка відповідальність настає за несплату транспортного податку?Чи сплачується транспортний податок з тимчасово ввезених автомобілів?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити