Стаття 25. Заходи впливу та стягнення
Редакції документа
Питання/Тема
Який строк розгляду скарги контролюючим органом?
...

...

За нормою пункту 1 розділу IV Порядку № 1123, у разі здійснення адміністративного оскарження вимоги, контролюючий орган, який розглядає таку скаргу платника єдиного внеску зобов'язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його платнику єдиного внеску протягом 30 календарних днів, наступним за днем отримання скарги. При цьому, як зазначається пунктом 4 розділу І Порядку № 1124, строк розгляду скарги обчислюється з наступного робочого дня після надходження скарги.

Звертаємо увагу на деяку неузгодженість норм Порядку № 1124. Так, строк розгляду скарги становить 30 календарних днів, строк розгляду починає обраховуватись з дня наступного за днем отримання скарги (про робочі дні в даному пункті не йдеться). Пунктом 4 розділу І Порядку № 1124 вже зазначається, що строк розгляду скарги обчислюється з наступного робочого дня після надходження скарги. Тобто, якщо скарга надійшла до контролюючого органу в передсвятковий день, або в останній робочий день тижня, строк розгляду скарги в 30 днів почне обраховуватись вже з першого робочого дня, що слідує за вихідним або святковим днем.

Враховуючи відсутність офіційних роз'яснень з цього питання, вважаємо, що строк обраховуватиметься саме з наступного робочого дня за днем отримання скарги, оскільки норма пункту 4 розділу І конкретизує норму пункту 1 розділу IV Порядку № 1124.

Юрист-аналітик Taxlink

Анна ГОЛОВАЦЬКА

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
17.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію