Стаття 209. Спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства
Редакції документа
Питання/Тема
Як сплачується ПДВ за пунктом 209.18 статті 209 ПК України сільськогосподарськими підприємствами, які не застосовують спеціальний режим оподаткування?
...

...

Відповідно до пункту 209.18 статті 209 ПК України сума ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету сільськогосподарськими підприємствами, які відповідають критеріям, визначеним статтею 209 ПК України, але не обрали спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибальства, і на загальних підставах вважаються платником ПДВ, за реалізовані ними молоко, худобу, птицю, вовну власного виробництва, а також за молочні продукти, молочну сировину та м'ясопродукти, вироблені у власних переробних цехах, залишається у розпорядженні цих сільськогосподарських підприємств у розмірі, зазначеному у пункті 209.2 статті 209 ПК України і спрямовується на підтримку власного виробництва тваринницької продукції.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи потрібно суб’єкту спеціального режиму оподаткування перераховувати до бюджету донараховані контролюючим органом грошові зобов'язання?Чи є підстави для застосування до суб'єкта спеціального режиму оподаткування санкції, передбаченої пунктом 123.2 статті 123 ПК України, у разі своєчасного зарахування коштів на електронний рахунок, але неперерахування їх на спеціальний рахунок?Які особливості оподаткування згідно пункту 209.18 статті 209 ПК України?Яким критеріям має відповідати сільськогосподарське підприємство аби мати змогу застосовувати спеціальний режим оподаткування?Чи є ПДВ, сплачений на спеціальний рахунок сільськогосподарського підприємства, який застосовує спеціальний режим оподаткування, податковим зобов’язанням? Які особливості застосування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства?Які критерії передбачені ПК України для позбавлення платника податків права на застосування спеціального режиму оподаткування, передбаченого ст. 209 ПК України?Які рахунки мають платники податків, які застосовують спеціальний режим оподаткування?Чи встановлені ПК України винятки, які стосуються розміру питомої ваги сільськогосподарських товарів/послуг?
Інформація про документ
Актуально з:
11.09.2015
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію