Стаття 208. Оподаткування послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України
Питання/Тема
Як відображаються залишки від’ємного значення, яке обліковується у платників податку станом на 01.07.2015 року в деклараціях станом за липень 2015?
...

...

Відповідь на це питання було надано ДФС України на інформаційному ресурсі «База податкових знань».

Так, контролюючий орган зазначив наступне.

Згідно з пп. 4 п. 34 підрозд. 2 розд. XX ПКУ, значення суми податку (позитивне або від'ємне), на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) , визначене п. 200-1.3 ст. 200-1 ПКУ, та значення усіх її складових, визначених ПКУ, дорівнюють нулю, крім значень її складових загальної суми податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН, податковими накладними, складеними платником податку відповідно до п. 208.2 ст. 208 ПКУ та зареєстрованими в ЄРПН, та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в ЄРПН; загальної суми податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в ЄРПН, та загальної суми податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України, що були сформовані починаючи з 1 липня 2015 року.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію