Стаття 207. Порядок оподаткування туроператорської та турагентської діяльності
Питання/Тема
Як обчислюється загальний обсяг операцій туроператора для обов’язкової реєстрації платником ПДВ?
...

...

Пунктом 181.1 статті 181 Податкового кодексу України (далі – ПК України) встановлено, що у разі, якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/ послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку першої – третьої групи.

Отже, особа зобов'язана зареєструватися платником ПДВ, якщо загальна сума поставлених нею товарів/послуг протягом 12 місяців сукупно перевищує 1 мільйон гривень.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити