Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 201. Податкова накладна
Редакції документа
Питання/Тема
Які документи потрібно подати для відновлення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування?
...

...

Порядок розблокування податкових накладних /розрахунків коригування, реєстрація яких була зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – ПК України), регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 117 (далі – постанова № 117).

Відповідно до пункту 14 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Порядок), затвердженого постановою № 117, перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної /розрахунку коригування в ЄРПН, включає в себе:

а) договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;

б) договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;

в) первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

г) розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;

ґ) документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи може платник ПДВ, який невчасно зареєстрував податкову накладну/розрахунок коригування, не чекаючи на отримання податкового повідомлення-рішення самостійно начислити та сплатити суму штрафу?Чи притягатиметься платник ПДВ до відповідальності за відсутність коду послуги у податковій накладній?Які коди товарів та послуг вказуються у податкових накладних та розрахунках коригування з 2017 року?Як заповнювати платнику ПДВ податкову накладку/розрахунок коригування, якщо відповідний код товару в УКТ ЗЕД відсутній?Який код товару вказуватиметься в податковій накладній при поставці товарів у наборі?Чи потрібно вказувати коди товарів/послуг у податкових накладних (ПН) або розрахунках коригування (РК), складених до 01.01.2017 , але зареєстрованих у 2017 році?У яких податкових накладних/розрахунках коригування коди товарів та послуг не вказуються?Які наслідки для платника матиме допущення помилки у коді товару/послуги у податковій накладній?Який код УКТ ЗЕД зазначається в податковій накладній при постачанні теплової енергії?У яких випадках реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування може бути зупинена за пунктом 201.16 статті 201 ПК України?Які наслідки тягне за собою зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН?Які є механізми захисту у платника ПДВ, якщо комісія ДФС не приймає вчасно рішення щодо реєстрації податкової накладної або розрахунку коригування?Яким чином можна відновити реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких була зупинена в ЄРПН за пунктом 201.16 статті 201 Податкового кодексу України?Що робити, якщо була зупинена реєстрація помилково виписаної податкової накладної?Як реєструватимуться заблоковані податкові накладні/розрахунки коригування після 01.01.2018?У якому періоді платник ПДВ має право на формування податкового кредиту за податковою накладною, реєстрація якої була відновлена?Як платнику ПДВ складати податкові накладні, коли він отримує аванс за весь обсяг послуг, при цьому надає такі послуги поетапно?Чи ефективно прописувати у договорі суму штрафу, яку контрагент-постачальник зобов’язаний буде сплатити у разі відсутності реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у зв\'язку з їх блокуванням за пунктом 201.16 статті 201 ПК України?Чи змінюється сума реєстраційного ліміту в СЕА при зупиненні реєстрації в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування?Які податкові накладні/розрахунки коригування не підлягають моніторингу?Яку кількість знаків після коми необхідно вказувати у графах 6 та 7 податкової накладної?Податкова накладна, зареєстрована в ЄРПН після 01.07.2017, як достатня підстава нарахування податкового кредитуЯк зазначати коди товарів та послуг у Таблиці даних платника податків?Скільки податкових накладних складається за щоденним підсумком по кількох розрахунково-касових апаратах?Як оподатковується ПДВ та складається податкова накладна при постачанні подарункових сертифікатів?Чи правомірним є штраф за розбіжність даних декларації ПДВ та даних ЄРПН, нарахований за результатами камеральної перевірки?Ведення реєстру документів, що заміняють податкові накладні відповідно до пункту 201.11 статті 201 ПК УкраїниЧи впливають на СЕА ПДВ документи, що заміняють податкові накладні відповідно до пункту 201.11 статті 201 ПК України?Складання податкових накладних при частковій оплаті та частковому постачанні товаруЧи можна оскаржити рішення комісії про включення платника до переліку ризикових суб’єктів господарювання на підставі наявності податкової інформації про існування ознак здійснення ризикових операцій?На яку дату складаються податкова накладна?Чи можна копії документів, які подаються для відновлення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, подати окремо від письмових пояснень?Чи переноситься крайній термін реєстрації податкових накладних на наступний робочий день, якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день?Як оскаржити рішення комісії ДФС про включення платника ПДВ до переліку ризикових?Чи є законними критерії зупинення реєстрації податкових накладних або розрахунків коригування, встановлених ДФС України?Яка судова практика склалася щодо рішень про неврахування Таблиці даних платників податків?Скільки податкових накладних необхідно виписати, якщо покупець одного і того ж дня оплачує товар кількома авансовими платежами?Який порядок реєстрації податкової накладної в ЄРПН у разі її складання філією, якій делеговано таке право?Які наслідки для покупця у разі, якщо продавець у податковій накладній допустив помилку і не бажає її виправляти?
Інформація про документ
Актуально з:
11.05.2019
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити