Питання/Тема
Скільки податкових накладних необхідно виписати, якщо покупець одного і того ж дня оплачує товар кількома авансовими платежами?
...

...

Відповідно до пункту 201.7 статті 201 ПК України податкова накладна виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/ послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
В такому випадку правилом першої події є дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/ послуг.

Державна податкова служба України в узагальнюючій податковій консультації «Щодо окремих питань відображення у податковому обліку з податку на додану вартість звітного періоду податкових накладних, виписаних у попередніх періодах, та формування на їх підставі податкового кредиту», затвердженій наказом від 16.02.2012 р. № 127, вказала, що у випадку отримання кількох авансових платежів:

  • протягом одного дня;
  • від одного і того ж покупця;
  • за один і той же товар;
  • в межах одного і того ж договору

...

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію