Стаття 200. Порядок визначення суми податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або відшкодуванню з Державного бюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строки проведення розрахунків
Питання/Тема
Хто є відповідачем у спорах щодо стягнення узгодженої суми бюджетного відшкодування?
...

...

Законом України № 1797-VIII від 21.12.2016 було внесені зміни, зокрема до порядку отримання платниками ПДВ бюджетного відшкодування, які набрали чинності 01.01.2017. Згідно з прийнятими змінами повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюється в хронологічному порядку відповідно до черговості внесення до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування (далі – Реєстр).

Так, за абзацом 9 пункту 200.12 статті 200 Податкового кодексу України (далі – ПК України) узгоджена сума бюджетного відшкодування стає доступною органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, для виконання на наступний операційний день за днем її відображення в Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування та перераховується органом, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, у строки, передбачені пунктом 200.13 цієї статті, на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку та/або на бюджетні рахунки для перерахування у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету України.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи має платник ПДВ право на бюджетне відшкодування у разі сплати постачальнику авансу за товари/послуги?Який порядок повернення бюджетного відшкодування з Тимчасового реєстру?Протягом якого строку платник ПДВ може включити суми від’ємного значення з ПДВ до податково кредиту наступних звітних (податкових) періодів?Чи має покупець товарів/послуг право на отримання бюджетного відшкодування, якщо здійснюється операція з відступлення постачальником іншому кредитору права вимоги грошових коштів за поставленими товарами/послугами?Які строки для реалізації права на бюджетне відшкодування?Чи зберігається право на отримання бюджетного відшкодування при взаємозаліку зобов’язань між контрагентами?Який порядок врахування від'ємного значення суми, розрахованої згідно із пунктом 200.1 сатті. 200 Податкового кодексу України?Чи можна повернути кошти, помилково перераховані на електронний ПДВ-рахунок?Чи має право платник податку подати уточнюючий розрахунок за відповідний період та задекларувати суму ПДВ до бюджетного відшкодування, якщо така сума помилково не була заявлена до бюджетного відшкодування у попередніх звітних періодах, в яких платник податку мав право на таке відшкодування?Що таке Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування?
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2017
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Строк та порядок сплати податку
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію