Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 198. Податковий кредит
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
У якому періоді включається до податкового кредиту сума сплаченого ПДВ за податковими накладними, складеними у червні 2017 році?
...

...

Абзацом другим пункту 42 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПК України) передбачено, що податкові накладні / розрахунки коригування, складені у період з 01 до 30 червня 2017 року та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року, вважаються своєчасно зареєстрованими.

Водночас відповідь на питання щодо періоду формування податкового кредиту за податковими накладними або розрахунками коригування, складеними у червні 2017 року, залежить від дати їх реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) , а саме:

1) податкові накладні / розрахунки коригування були зареєстровані в ЄРПН до 31.07.2017;

2) податкові накладні / розрахунки коригування були зареєстровані в ЄРПН після 31.07.2017.

І. Якщо податкові накладні / розрахунки коригування, складені в червні 2017 року, були зареєстровані в ЄРПН до 31.07.2017

За загальним правилом відповідно до пункту 198.2 статті 198 ПК України датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше:

– дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;

– дата отримання платником податку товарів/послуг.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
В якому порядку перенеситься від’ємне значення з ПДВ реорганізованого платника до його правонаступника?Чи має покупець товарів/послуг право на податковий кредит, якщо кошти за отримані товари/послуги були фактично сплачені третій особі, якій постачальник товарів/послуг переуступив своє право грошової вимоги до покупця?Які наслідки допущення в податковій накладній помилки у коді товару згідно з УКТ ЗЕД?Чи потрібно нараховувати ПДВ за пунктом 198.5 Податкового кодексу України, якщо платником не був сформований податковий кредит за товарами, послугами та/або необоротними активами, які надалі використовувались у неоподаткованих ПДВ операціях або поза межами господарської діяльності такого платника?Чи може покупець право на податковий кредит за операцією, у якій перша подія відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга – після такої реєстрації?Хто має право на податковий кредит і на кого СТО повинна виписати податкову накладну за здійснення операції з ремонту автомобіля, якщо вартість таких робіт була оплачена страховою компанією з вирахуванням франшизи? Правила нарахування податкових зобов'язань з ПДВ на підставі пункту 198.5 статті 198 ПК УкраїниЯкі податкові наслідки має забезпечення працівників підприємства мобільним (стільниковим зв’язком)?Яким чином було змінено порядок формування податкового кредиту у 2014-2015 рр.?У якому звітному періоді покупець повинен відобразити податковий кредит, якщо товар передано перевізникові, на дату передачі оформлено податкову накладну, але покупець отримав товар у наступному місяці? Чи виникає у платника податків право на податковий кредит у випадку реєстрації податкової накладної із запізненням?Що робити в тому випадку, якщо платник податків включив до податкового кредиту (наприклад, за березень) суму ПДВ, яка містилась в податковій накладній, яку постачальник зареєстрував із запізненням (наприклад, у квітні)?Яка різниця між виконанням зобов'язання, переходом права власності на товар та отриманням товарів?Як визначається податковий кредит при імпорті товару?Що дає право платнику податків на формування податкового кредиту?Протягом якого терміну платник ПДВ має право включити суми сплаченого податку до податкового кредиту по податкових накладних, отриманих до вступу в дію Податкового кодексу України (дія закону в часі)?Як формується податковий кредит з ПДВ при придбанні питної води для офісу?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити