Стаття 198. Податковий кредит
Редакції документа
Питання/Тема
Протягом якого терміну платник ПДВ має право включити суми сплаченого податку до податкового кредиту по податкових накладних, отриманих до вступу в дію Податкового кодексу України (дія закону в часі)?
...

...

Питання полягає в тому, чи може платник податків застосовувати строк, встановлений Законом України «Про порядок погашення зобов'язання платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» (далі – ЗУ «Про порядок погашення зобов'язання платників податків») та Законом України «Про податок на додану вартість» (далі – ЗУ «Про ПДВ») по податкових накладних, виписаних на дату дії вищезазначених законів, але якщо на день формування податкового кредиту діяв Податковий кодекс України (далі – ПК України).  

Вирішення означеної проблеми  неможливе  без  розрізнення теоретичних понять «дія закону» та «сила закону».

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
В якому порядку перенеситься від’ємне значення з ПДВ реорганізованого платника до його правонаступника?Чи має покупець товарів/послуг право на податковий кредит, якщо кошти за отримані товари/послуги були фактично сплачені третій особі, якій постачальник товарів/послуг переуступив своє право грошової вимоги до покупця?У якому періоді включається до податкового кредиту сума сплаченого ПДВ за податковими накладними, складеними у червні 2017 році?Які наслідки допущення в податковій накладній помилки у коді товару згідно з УКТ ЗЕД?Чи потрібно нараховувати ПДВ за пунктом 198.5 Податкового кодексу України, якщо платником не був сформований податковий кредит за товарами, послугами та/або необоротними активами, які надалі використовувались у неоподаткованих ПДВ операціях або поза межами господарської діяльності такого платника?Чи може покупець право на податковий кредит за операцією, у якій перша подія відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга – після такої реєстрації?Чи може іпотекодержатель формувати податковий кредит у разі стягнення предмета іпотеки шляхом набуття права власності на нього в рахунок погашення боргу?Чи має право на податковий кредит іпотекодержатель, який внаслідок погашення грошового боргу набув у власність предмет іпотеки?Чи може неприбуткова організація, платник ПДВ формувати податковий кредит?Чи можна сформувати податковий кредит за неоплаченими товарами/послугами?Які наслідки має формування податкового кредиту у неправильному періоді та виправлення помилки шляхом подання уточнюючих розрахунків?Чи можна сформувати податковий кредит за операціями з отримання безповоротної фінансової допомоги?Чи потрібно нараховувати податкові зобов'язання з ПДВ за пунктом 198.5 статті 198 ПК України у разі втрати зерна внаслідок його доробки?Хто має право на податковий кредит і на кого СТО повинна виписати податкову накладну за здійснення операції з ремонту автомобіля, якщо вартість таких робіт була оплачена страховою компанією з вирахуванням франшизи? Правила нарахування податкових зобов'язань з ПДВ на підставі пункту 198.5 статті 198 ПК УкраїниЯкі податкові наслідки має забезпечення працівників підприємства мобільним (стільниковим зв’язком)?Яким чином було змінено порядок формування податкового кредиту у 2014-2015 рр.?У якому звітному періоді покупець повинен відобразити податковий кредит, якщо товар передано перевізникові, на дату передачі оформлено податкову накладну, але покупець отримав товар у наступному місяці? Чи виникає у платника податків право на податковий кредит у випадку реєстрації податкової накладної із запізненням?Що робити в тому випадку, якщо платник податків включив до податкового кредиту (наприклад, за березень) суму ПДВ, яка містилась в податковій накладній, яку постачальник зареєстрував із запізненням (наприклад, у квітні)?Яка різниця між виконанням зобов'язання, переходом права власності на товар та отриманням товарів?Як визначається податковий кредит при імпорті товару?Що дає право платнику податків на формування податкового кредиту?Як формується податковий кредит з ПДВ при придбанні питної води для офісу?
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2018
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію