Стаття 198. Податковий кредит
Редакції документа
Питання/Тема
Що робити в тому випадку, якщо платник податків включив до податкового кредиту (наприклад, за березень) суму ПДВ, яка містилась в податковій накладній, яку постачальник зареєстрував із запізненням (наприклад, у квітні)?
...

...

Даючи відповідь на дане питання, слід врахувати деякі аспекти.

1. Якщо платник податків включив до податкового кредиту суму ПДВ, зазначену в податковій накладній, скажімо, за 30 березня, а постачальник зареєстрував її 10 квітня, то в такому випадку дії платника податків з включення суми ПДВ до податкового кредиту є правомірними (див. абзац 11 пункту 201.10 статті 201 ПК України);

2. Якщо платник податків включив до податкового кредиту суму ПДВ, зазначену в податковій накладній від 30 березня, а постачальник зареєстрував її 17 квітня, то дії платника з включення суми ПДВ до податкового кредиту також є правомірними, оскільки він подає звітність за березень до 20 квітня (тобто, на момент, коли накладана вже зарєстровна);

...

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Хто має право на податковий кредит і на кого СТО повинна виписати податкову накладну за здійснення операції з ремонту автомобіля, якщо вартість таких робіт була оплачена страховою компанією з вирахуванням франшизи? Яким чином було змінено порядок формування податкового кредиту у 2014-2015 рр.?У якому звітному періоді покупець повинен відобразити податковий кредит, якщо товар передано перевізникові, на дату передачі оформлено податкову накладну, але покупець отримав товар у наступному місяці? Чи виникає у платника податків право на податковий кредит у випадку реєстрації податкової накладної із запізненням?Яка різниця між виконанням зобов'язання, переходом права власності на товар та отриманням товарів?Якщо від нерезидента безоплатно отримано товар, але під час митного оформлення було нараховано та сплачено суму ПДВ, чи може ця сума бути включена до податкового кредиту?Як визначається податковий кредит при імпорті товару?Що дає право платнику податків на формування податкового кредиту?Чи може такий недолік податкової накладної, як невірне зазначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД, бути підставою для висновку про недотримання платником податків умов формування податкового кредиту?Протягом якого терміну платник ПДВ має право включити суми сплаченого податку до податкового кредиту по податкових накладних, отриманих до вступу в дію Податкового кодексу України (дія закону в часі)?Як формується податковий кредит з ПДВ при придбанні питної води для офісу?
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2015
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію