Стаття 196. Операції, що не є об'єктом оподаткування
Редакції документа
Питання/Тема
Що таке комісійні послуги із торгівлі чи управління цінними паперами?
...

...

Не є об'єктом оподаткування надання комісійних (брокерських, дилерських) послуг із торгівлі чи управління цінними паперами (корпоративними правами), деривативами та валютними цінностями, включаючи будь-які грошові виплати (у тому числі комісійні) фондовим або валютним біржам чи позабіржовим фондовим системам або їх членам у зв'язку з організацією та торгівлею цінними паперами ліцензованими торговцями цінними паперами, а також деривативами та валютними цінностями.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок в Україні» професійна діяльність з торгівлі цінними паперами включає в себе: а) брокерську діяльність; б) дилерську діяльність; в) андерайтинг; г) діяльність з управління цінними паперами.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Особливості оподаткування ПДВ за договором комерційної концесії (франчайзингу)Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з продажу цінних паперів, розрахунки за якими були проведені шляхом зарахування взаємних вимог?Чи є об’єктом оподаткування ПДВ плата клієнта фактору?Що таке операції з реорганізації юридичних осіб?Чи є об’єктом оподаткування ПДВ послуги з надання кредитних гарантій?Які операції з цінними паперами, а також корпоративних прав, виражених в інших, ніж цінні папери, формах, не є об’єктом оподаткування ПДВ?Які особливості оподаткування ПДВ договору лізингу?Що таке договір схову?Які особливості оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних із консолідованим іпотечним боргом?Як особливості оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних з обігом лотерейних білетів?Які операції є послугами платіжних організацій платіжних систем?Які особливості оподаткування ПДВ виплати дивідендів? Що таке управління цінними паперами?Що таке позашкільні навчальні заклади?Що таке операції з надання послуг з агентування і фрахтування морського торговельного флоту?Чи оподатковуються ПДВ операції із залученням коштів від покупців для будівництва об’єктів нерухомості за договорами купівлі-продажу майнових прав?Які наслідки для покупця щодо оподаткування ПДВ буде мати передача платником податків векселя постачальнику, емітованого таким постачальником, в рахунок оплати поставленого товару? (Запитання від користувача Oleksandr)Що таке позашкільна освіта?
Інформація про документ
Актуально з:
11.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію