Стаття 196. Операції, що не є об'єктом оподаткування
Редакції документа
Питання/Тема
Які особливості оподаткування ПДВ виплати дивідендів?
...

...

Не є об'єктом оподаткування виплата дивідендів та роялті у грошовій формі або у вигляді цінних паперів (абзац 2 підпункту 196.1.6 пункту 196.1 статті 196 ПК України). Слід враховувати, що мова йде про операції із виплати дивідендів та роялті цінними паперами емітента, що їх проводить, тобто цінними паперами власної емісії.

За рішенням емітента корпоративних прав дивіденди можуть виплачуватись коштами, в натуральній формі (у формі товарів, послуг), а також у формі цінних паперів (часток, паїв у статутному капіталі) .

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Особливості оподаткування ПДВ за договором комерційної концесії (франчайзингу)Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з продажу цінних паперів, розрахунки за якими були проведені шляхом зарахування взаємних вимог?Чи є об’єктом оподаткування ПДВ плата клієнта фактору?Що таке операції з реорганізації юридичних осіб?Чи є об’єктом оподаткування ПДВ послуги з надання кредитних гарантій?Які операції з цінними паперами, а також корпоративних прав, виражених в інших, ніж цінні папери, формах, не є об’єктом оподаткування ПДВ?Які особливості оподаткування ПДВ договору лізингу?Що таке договір схову?Які особливості оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних із консолідованим іпотечним боргом?Як особливості оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних з обігом лотерейних білетів?Які операції є послугами платіжних організацій платіжних систем?Що таке комісійні послуги із торгівлі чи управління цінними паперами?Що таке управління цінними паперами?Що таке позашкільні навчальні заклади?Що таке операції з надання послуг з агентування і фрахтування морського торговельного флоту?Чи оподатковуються ПДВ операції із залученням коштів від покупців для будівництва об’єктів нерухомості за договорами купівлі-продажу майнових прав?Які наслідки для покупця щодо оподаткування ПДВ буде мати передача платником податків векселя постачальнику, емітованого таким постачальником, в рахунок оплати поставленого товару? (Запитання від користувача Oleksandr)Що таке позашкільна освіта?
Інформація про документ
Актуально з:
11.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію