Стаття 193. Розміри ставок податку
Редакції документа
Питання/Тема
Якщо закінчився строк дії державної реєстрації лікарських засобів, за якою ставкою оподатковуються операції з їх постачання на митній території України та/або ввезення на митну територію України (20% чи 7 %)?
...

...

Як зазначено в пункті 193.1 статті 193 ПК України, до операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів, а також медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, застосовується ставка податку на додану вартість у розмірі 7 відсотків.

Таким чином, застосування 7-ми % ставки ПДВ до операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів мають бути дотримані наступні вимоги у сукупності:

1) такі лікарські засоби мають бути дозволені для виробництва і застосування в Україні;

2) вони мають бути внесені внесені до Державного реєстру лікарських засобів.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
За якою ставкою оподатковується перевезення вантажу з Криму на іншу територію України?Яким документом підтверджується належність продукції до медичного виробу?В яких випадках застосовується занижена ставка ПДВ на лікарські засоби, медичні вироби, медичне обладнання в межах клінічних випробувань?Як оподатковуються ПДВ операції з постачання медичних виробів, які придбано за умов застосування ставки податку 7%, але на сьогодні не увійшли до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 р. № 410 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків»?Чи є оподаткування операцій з постачання лікарських засобів та медичних виробів за ставкою 7% податковою пільгою?Чи операції з імпорту та першого постачання лікарських засобів/ медичних виробів звільняються від сплати ПДВ?
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Елемент податку:
  • Ставка податку
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію