Стаття 193. Розміри ставок податку
Редакції документа
Питання/Тема
Чи є оподаткування операцій з постачання лікарських засобів та медичних виробів за ставкою 7% податковою пільгою?
...

...

Ставка податку на додану вартість за операціями з постачання лікарських засобів та медичних виробів у вигляді 7 % є податковою пільгою, що випливає з наступного:

1) в пункті 30.9 статті 30 ПК України зазначено, що податкова пільга може надаватися шляхом:

  • податкового вирахування (знижки), що зменшує базу оподаткування до нарахування податку та збору;
  • зменшення податкового зобов'язання після нарахування податку та збору;
  • встановлення зниженої ставки податку та збору;
  • звільнення від сплати податку та збору.
Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Якщо закінчився строк дії державної реєстрації лікарських засобів, за якою ставкою оподатковуються операції з їх постачання на митній території України та/або ввезення на митну територію України (20% чи 7 %)?За якою ставкою оподатковується перевезення вантажу з Криму на іншу територію України?Яким документом підтверджується належність продукції до медичного виробу?В яких випадках застосовується занижена ставка ПДВ на лікарські засоби, медичні вироби, медичне обладнання в межах клінічних випробувань?Як оподатковуються ПДВ операції з постачання медичних виробів, які придбано за умов застосування ставки податку 7%, але на сьогодні не увійшли до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 р. № 410 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків»?Чи операції з імпорту та першого постачання лікарських засобів/ медичних виробів звільняються від сплати ПДВ?
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Елемент податку:
  • Ставка податку
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію