Стаття 190. Порядок визначення бази оподаткування для товарів, які ввозяться на митну територію України, послуг, які поставляються нерезидентами на митній території України
Питання/Тема
Чи може декларант оскаржити рішення митного органу щодо визначення митної вартості, якщо декларант змінив метод визначення митної вартості в результаті консультацій з митним органом?
...

...

За статтею 57 Митного кодексу України (далі – МК України) митна вартість визначається за допомогою 6-ти методів, а саме: (1) за ціною договору щодо товарів, які імпортуються (вартість операції); (2) за ціною договору щодо ідентичних товарів; (3) за ціною договору щодо подібних (аналогічних) товарів; (4) на основі віднімання вартості; (5) на основі додавання вартості (обчислена вартість); (6) резервним методом.

Перший метод є основним, а всі інші застосовуються лише у разі, якщо митна вартість товарів не може бути визначена шляхом застосування попереднього методу відповідно до норм МК України. Застосуванню 2-6 методу передує процедура консультацій між митним органом та декларантом (імпортером товару) . Саме від обраного методу і залежить величина митної вартості товару.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію