Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 188. Порядок визначення бази оподаткування в разі постачання товарів/послуг
Питання/Тема
Чи включається до бази оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів/послуг гарантійний платіж за попереднім договором?
...

...

Відповідно до підпунктів а) та б) пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України (далі – ПК України) об'єктом оподаткування ПДВ є операції з постачання на митній території України товарів або послуг, які здійснюються платником цього податку.

За пунктом 14.1.191 пункту 14.1 статті 14 ПК України під постачанням товарів розуміється будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Особливості оподаткування ПДВ операції з продажу підприємством автомобіля за ціною нижчою залишкової вартостіЯк оподатковується ПДВ компенсація вартості спожитих орендарем електроенергії та комунальних послуг?Яким чином визначається база ПДВ при поставці лікарських засобів?Яким чином визначається база оподаткування товарів/послуг, ціна на які регулюється державою?Чи включаються до бази оподаткування кошти у вигляді компенсації плати за землю при оренді земельної ділянки?Як визначається база оподаткування на електричну енергію, вироблену суб'єктами господарювання на об'єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії?Який порядок оподаткування ПДВ операції з передачі замовником давальницької сировини виконавцю на її переробку та отримання замовником готової продукції у разі якщо замовник та виконавець є резидентами України?
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2016
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити