Стаття 188. Порядок визначення бази оподаткування в разі постачання товарів/послуг
Редакції документа
Питання/Тема
Яким чином визначається база оподаткування товарів/послуг, ціна на які регулюється державою?
...

...

Відповідно до абзацу 2 пункту 188.1 статті 188 ПКУ, база оподаткування операцій з постачання товарів/ послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/ послуг, база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/ послуг не може бути нижче їх собівартості, а база оподаткування операцій з постачання необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів - виходячи із звичайної ціни) , за винятком, зокрема, товарів (послуг), ціни на які підлягають державному регулюванню.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.09.2015
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію