Стаття 186. Місце постачання товарів та послуг
Питання/Тема
Які послуги вважаються іжинірингом для цілей визначення місця їх постачання?
...

...

За підпунктом 14.1.85 пункту 14.1 статті 14 ПКУ інжиніринг – це надання послуг (виконання робіт) із складення технічних завдань, проектних пропозицій, проведення наукових досліджень і техніко-економічних обстежень, виконання інженерно-розвідувальних робіт з будівництва об'єктів, розроблення технічної документації, проектування та конструкторського опрацювання об'єктів техніки і технології, надання консультації та авторського нагляду під час монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також надання консультацій, пов'язаних із такими послугами (роботами).

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке надання (передача) права на скорочення викидів парникових газів (вуглецевих одиниць)?Чи оподатковуватимуться ПДВ в Україні операції з постачання юридичній особі, резиденту України та платнику ПДВ, маркетингових послуг фізичною особою – нерезидентом України?Місце постачання товарів/послугЯк визначається місце постачання послуг з оренди транспортних засобів (залізничного, морського, річкового, автомобільного, авіаційного та трубопровідного)?Як визначається місце постачання послуг тайм-чартеру (оренди судна разом з персоналом) нерезиденту?Чим відрізняються консультаційні послуги від послуг у сфері освіти та науки?Які особливості місця визначення постачання експедиторських послуг?Що означає місце фактичного постачання послуг?Як визначається місце постачання послуг, наданих повіреним та виконавцем операцій з надання нерезидентк проектно-конструкторських та будівельно монтажних робіт для об’єкта нерухомості, розташованого за межами митної території України? Які послуги є телекомунікаційними для цілей визначення місця постачання послуг?Які послуги є актуарними для цілей визначення місця постачання послуг? Як визначається місце постачання колекторських послуг для цілей оподаткування ПДВ?Що таке послуги у сфері інформатизації для цілей визначення їх місця постачання за пунктом 186.3 статті 186 ПКУ?
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію