Стаття 186. Місце постачання товарів та послуг
Питання/Тема
Як визначається місце постачання послуг, наданих повіреним та виконавцем операцій з надання нерезидентк проектно-конструкторських та будівельно монтажних робіт для об’єкта нерухомості, розташованого за межами митної території України?
...

...

Відповідно до інформації, розміщеною на веб-сторінці ДФС України в розділі «База податкових знань», якщо об'єкт нерухомості, у тому числі що будується, розташований за межами митної території України, то операції з надання нерезиденту - довірителю проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт на таких об'єктах, як у повіреного так і у виконавця, не є об'єктом оподаткування ПДВ. Так, ДФС України виходить з того, що згідно з підпунктом 186.2.2 пункту 186.2 статті 186 ПКУ місцем постачання послуг для послуг, які пов'язані з нерухомим майном, а саме: послуг агентств нерухомості, послуг з підготовки та проведення будівельних робіт, інших послуг за місцезнаходженням нерухомого майна, у тому числі що будується, є фактичне місцезнаходження нерухомого майна, у тому числі що будується. Враховуючи зазначене, у разі якщо об'єкт нерухомості, у тому числі що будується, розташований за межами митної території України, то операції з надання нерезиденту - довірителю проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт на таких об'єктах, як у повіреного так і у виконавця, не є об'єктом оподаткування ПДВ. При цьому, винагорода, отримана повіреним в межах договору доручення з нерезидентом, є об'єктом оподаткування ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке надання (передача) права на скорочення викидів парникових газів (вуглецевих одиниць)?Чи оподатковуватимуться ПДВ в Україні операції з постачання юридичній особі, резиденту України та платнику ПДВ, маркетингових послуг фізичною особою – нерезидентом України?Місце постачання товарів/послугЯк визначається місце постачання послуг з оренди транспортних засобів (залізничного, морського, річкового, автомобільного, авіаційного та трубопровідного)?Як визначається місце постачання послуг тайм-чартеру (оренди судна разом з персоналом) нерезиденту?Чим відрізняються консультаційні послуги від послуг у сфері освіти та науки?Які послуги вважаються іжинірингом для цілей визначення місця їх постачання?Які особливості місця визначення постачання експедиторських послуг?Що означає місце фактичного постачання послуг?Які послуги є телекомунікаційними для цілей визначення місця постачання послуг?Які послуги є актуарними для цілей визначення місця постачання послуг? Як визначається місце постачання колекторських послуг для цілей оподаткування ПДВ?Що таке послуги у сфері інформатизації для цілей визначення їх місця постачання за пунктом 186.3 статті 186 ПКУ?
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію