Стаття 185. Визначення об'єкта оподаткування
Редакції документа
Питання/Тема
Чи є об’єктом оподаткування передача гудвілу? (Запитання від користувача Anna)
...

...

Відповідно до підпункту 14.1.40 пункту 14.1 статті 14 ПК України, гудвіл (вартість ділової репутації) – це нематеріальний актив, вартість якого визначається як різниця між ринковою ціною та балансовою вартістю активів підприємства як цілісного майнового комплексу, що виникає в результаті використання кращих управлінських якостей, домінуючої позиції на ринку товарів, послуг, нових технологій тощо. Вартість гудвілу не підлягає амортизації і не враховується під час визначення витрат платника податку щодо активів якого виник такий гудвіл.

Ділова репутація (гудвіл) сама по собі не може бути предметом договору. Гудвіл може передаватися третій особі при укладенні договору франчайзингу або при передачі цілісного майнового комплексу, як його частина.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Відмінності між постачанням товару та постачанням послуг?Чи є об’єктом оподаткування зобов’язання утриматися від вчинення певних дій? (Запитання від користувача Maria)Чи є мотиваційні виплати об’єктом ПДВ?Чи є об’єктом оподаткування постачання корпоративних прав? (Запитання користувача Адрій.К)Що таке «товари» в операціях, пов’язаних з переміщення через митний кордон України?Чи є об’єктом оподаткування відступлення права вимоги? (Запитання від користувача Сергій)Що таке єдиний міжнародний перевізний документ?Який єдиний міжнародний перевізний документ встановлений для автомобільних перевезень пасажирів?Чи є об’єктом оподаткування ПДВ цілісний майновий комплекс?Який єдиний міжнародний перевізний документ встановлений для авіаперевезень? Який єдиний міжнародний перевізний документ встановлений для залізничних перевезень?Який єдиний міжнародний перевізний документ встановлений для морських та річкових перевезень?
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Елемент податку:
  • Об'єкт оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію