Стаття 180. Платники податку
Питання/Тема
Які особи вважаються платниками ПДВ без реєстрації?
...

...

1. Будь-яка особа, що ввозить товари на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню, та на яку покладається відповідальність за сплату податків у разі переміщення товарів через митний кордон України відповідно до Митного кодексу України (далі – МК України).

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 277 МК України, товари оподатковуються, якщо їхня митна вартість перевищує еквівалент 150 євро, що ввозяться на митну територію України або вивозяться за межі митної території України підприємствами. Обсяги товарів, що ввозяться на митну територію України фізичною особою, встановлюються статтею 374, 376, 377, 378, частиною 5 статті 379 МК України. Крім того, оподатковуються товари і транспортні засоби, встановлені статтею 243 МК України.

...

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію