Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 180. Платники податку
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які особи реєструються як платники ПДВ?
...

...

Відповідно до положень статті 181 ПК України, обов'язковій реєстрації як платника ПДВ, підлягають усі суб'єкти господарювання, незалежно від виду господарської діяльності, у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/ послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом V ПК України, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 000 000 гривень (без урахування податку на додану вартість).

Введення такого критерію обумовлено економією вартості системи адміністрування податку. Хоча держава завжди намагається максимально розширити базу оподаткування відповідним податком, при незначних обсягах оподатковуваних операцій платника податку, розмір стягуваної суми податку досить часто не співмірний із затратами на адміністрування такого податку (у вигляді вартості обробки даних декларацій платника податку, перевірки достовірності відповідних відомостей тощо). Це безперечно буде суперечити основному принципу оподаткування, виведеному ще Адамом Смітом у своїх maxim'ах, відповідно до якого податок повинен справлятися таким чином, щоб він стягував з народу як можна менше понад те, що надходить у державну казну.

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
08.09.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Вид платежу:
    Податок на додану вартість
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити