Стаття 179. Порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації)
Питання/Тема
Який строк сплати податкового зобов’язання з ПДФО?
...

...

(Додатково див. аналітику « Строк сплати», «Податкове зобов'язання»).

Відповідно до пункту 179.7 статті 179 ПК України фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Сума податкових зобов'язань, донарахована контролюючим органом, сплачується до відповідного бюджету у строки, встановлені цим Кодексом, тобто платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.


Експерт Taxlink
Костянтин ЧАРТОРИЙСЬКИЙ

close icon
Пов'язані питання/Теми
Які підстави подання податкової декларації?Які доходи відносяться до доходів отриманих від осіб, які не є податковими агентами?Які доходи відносяться до доходів, які не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплат, але не звільнені від оподаткування? В яких випадках податкова декларація не подається?Яким нормативно-правовим актом затверджена форма податкової декларації про майновий стан і доходи?Що робити, якщо контролюючий орган неправомірно відмовляє у прийнятті податкової декларації?Який документ повинна отримати від контролюючого органу фізична особа – резидент, яка виїжджає за кордон на постійне місце проживання?Який порядок отримання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи?Чи зобов’язана фізична особа подавати податкову декларацію, якщо така особа у звітному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у власності платника податків понад три роки?
Інформація про документ
Актуально з:
23.09.2015
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію