Стаття 179. Порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації)
Питання/Тема
Які доходи відносяться до доходів отриманих від осіб, які не є податковими агентами?
...

...

До доходів отриманих від осіб, які не є податковими агентами відносяться:

  • дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) (підлягає декларуванню з відповідним оподаткуванням, крім спадкоємцівнерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцямирезидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини) (пункт 174.3 статті 174 ПК України);
  • дохід у вигляді подарунку від фізичних осіб (або в результаті укладання договору дарування) (підлягає декларуванню з відповідним оподаткуванням, крім обдарованих – нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення договору дарування та обдарованих – резидентів, які отримали подарунок, що оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими обдарованими (резидентами), які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів дарування) (пункт 174.6 статті 174 ПК України);
  • дохід, отриманий орендодавцем при наданні нерухомості в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання (підпункт 170.1.5 пункту 170.1 статті 170 ПК України);

...

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Які підстави подання податкової декларації?Які доходи відносяться до доходів, які не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплат, але не звільнені від оподаткування? В яких випадках податкова декларація не подається?Яким нормативно-правовим актом затверджена форма податкової декларації про майновий стан і доходи?Що робити, якщо контролюючий орган неправомірно відмовляє у прийнятті податкової декларації?Який документ повинна отримати від контролюючого органу фізична особа – резидент, яка виїжджає за кордон на постійне місце проживання?Який порядок отримання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи?Який строк сплати податкового зобов’язання з ПДФО?Чи зобов’язана фізична особа подавати податкову декларацію, якщо така особа у звітному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у власності платника податків понад три роки?
Інформація про документ
Актуально з:
23.09.2015
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію